Vytlačiť túto stránku

Začnite jar zdravo

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 25 marec 2013 20:24

Zima pomaly odchádza. Posledné zvyšky snehu sa topia a slniečko je stále viac teplejšie. Práve v tomto prichádzajúcom období sa čoraz viac ľudí začína zamýšľať nad detoxikáciou, očistnou kúrou, či diétou. Ale viete, čo ešte môžete pre seba urobiť? Začať zdravo žiť. Ak ste fajčiar, skúste na jar začať fajčiť inak. Elektronická cigareta vám bude v tomto skvelým pomocníkom. Urobíte niečo pre svoje zdravie a zároveň aj pre životné prostredie. A to sú naozaj pádne dôvody, prečo by ste o niečom takom ako je elektronická cigareta mali začať uvažovať.

 

Prestaň fajčiť!

Možno aj vám táto veta behá po rozume každodenne. Ono sa to ľahko povie, ťažšie sa to však uskutočňuje. V e-shope Einhalatory.sk vám tieto odvykacie chvíle uľahčia. Ponuka einhalátorov je tu naozaj veľká. A práve tie vám pomôžu zbaviť sa vášho zlozvyku. Princíp ich fungovania je jednoduchý. Vo vnútri je roztok, ktorý obsahuje príchuť a nikotín. Ten sa pomocou atomizéra mení na paru, ktorú vdychujete. Žiaden decht, oxid uhličitý ani ďalšie škodlivé látky sa už do vášho tela nedostanú.

 

Výhody elektronickej cigarety

Áno hlavná výhoda elektronickej cigarety je ochrana vášho zdravia. Vďaka postupnému uberaniu nikotínu človek môže prestať fajčiť úplne. V nefajčiarskej spoločnosti si ju môžete kedykoľvek zapáliť. Nebude nikto na vás zazerať a odsudzovať vás. Už žiaden popol a nie práve voňajúce popolníky. Túto cigaretu začnete jednoducho milovať. A samozrejme je tu aj finančná situácia. Krabička cigariet stojí cca 3€, prvotná investícia do ecigarety je možno vyššia, ale po prerátaní sa oplatí každému jednému fajčiarovi.

 

 

 

 

Náplne pre každého

Na tie by sme pri výhodách rozhodne nemali zabúdať. E-liquid náplne sú rôzne. Je len na vás akú si vyberiete. Klasická chuť tabaku, alebo jemná vanilková, či dokonca ovocná. Naozaj priam vesmírna škála chutí. Ten kto miluje čokoládu, môže ju mať aj pri fajčení. Ak sa vám páči mentolová chuť v ústach, nech sa páči. Samozrejme aj obsah nikotínu sa dá vďaka náplniam regulovať. Vaše fajčenie sa zmení doslova na zdraví zážitok, ktorý si vychutnáte do poslednej bodky.