Vytlačiť túto stránku

Vyskúšajte páperový vankúš a na klasický zabudnete

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL streda, 15 október 2014 14:11

Mali ste záujem o páperový vankúš alebo celú perinu a nakoniec vás od nákupu odstrašili povery a mýty, ktoré sa k tejto téme viažu? Myslíte si, že sa perie ťažko udržuje, periny sú ťažké a navyše nevhodné pre alergikov? Celý rad povier už moderná doba dávno prekonala, poďme sa radšej pozrieť na nevyvrátiteľné výhody týchto produktov. Možno zmeníte názor a páperový vankúš si zakúpite ešte dnes.

 

 

Páperové vankúše doposiaľ neprekonané

Lôžkoviny s umelým vláknom sa na trhu objavili ihneď po revolúcii a stali sa okamžitým hitom, ktorý medzi nás prišiel zo západného sveta. Pre lepší marketing sa domáce klasické perie očiernilo a poukázalo sa na neho, ako na hlavný alergén. V ostatných ohľadoch neboli páperové vankúše doposiaľ prekonané.

Medzi hlavné výhody peria jednoznačne patrí hrejivosť, ľahkosť, trvanlivosť a v neposlednom rade aj plnivosť. V tomto smere umelé vlákno dosť výrazne zaostáva a nikdy sa nestane ani plnohodnotným konkurentom.

 

pp154-89-1 -1 -1 29491Páperové vankúše nestrácajú tvar

Podarilo sa vám nájsť vankúš z umelého vlákna, ktorý sa po niekoľkých mesiacoch pravidelného používania uležal? Potom nie ste sami. Drvivá väčšina zákazníkov si kúpi nadýchaný vankúš a neskoršie na nich v spálni čaká len deka pod hlavu.

Páperové vankúše si svoju stálosť a nadýchanosť udržujú po celú dobu svojho používania. Vďaka svojej schopnosti nasať maximum vzduchu sú tieto vankúše skvelou oporou pre krčnú chrbticu a kvalitnejší spánok. V tomto ohľade ešte nebolo vyrobené vlákno, ktoré by sa aspoň priblížilo k bezkonkurenčnému páperiu. A ako ste na tom vy? Stále spíte na stľapčenom vankúši alebo chcete zmenu?

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o páperových výrobkoch, prejdite na internetovú stránku výrobcu na adrese www.spanekvperi.cz.