Zubné fazety vám pomôžu k vášmu vysnívanému úsmevu

473

Trápi vás vzhľad vašich zubov? Nie ste spokojní s ich tvarom, farba jedného alebo viacerých vám nevyhovujú, nepáči sa vám ich postavenie? To všetko sa dá postupne zmeniť a vy môžete docieliť vás vysnívaný úsmev už za pár dní.

Problémy so zubami patria k životu takmer každého z nás. Niektorí sa o svoje zuby nestarajú takmer vôbec, iní to so zubnou hygienou dosť preháňajú. Zlatá stredná cesta, pravidelné umývanie zubovPr nás môže priviesť k bielym zubom. Ideál je veľmi ťažké dosiahnuť, nakoľko zuby sa zafarbia pravidelným pitím kávy či vína. Nemusíme si nič odopierať, a aj napriek tomu môžeme dosiahnuť ideálny úsmev.

Ak nechcete vyzerať ako upír

Bez urážania kohokoľvek, nie každý je spokojný so vzhľadom svojho chrupu. Ak sa vám nepáči to, ako vám rastú niektoré zuby a to, že majú medzi sebou príliš veľké medzery, môžete si aj vy skúsiť jednoduché riešenie, ktoré váš úsmev upraví. Zubné fazety sa nalepujú na prednú časť vášho zubu. Ide o tenké keramické plátky, ktoré pri správnej úprave padnú na váš chrup a vy budete vďaka nim spokojní so svojim úsmevom.

Prečo práve keramické fazety?

V porovnaní so zubnou korunkou, fazety sa nemusia obrusovať až v takom veľkom rozsahu. Zatiaľ čo sa permanentné fazety budú zhotovovať v zubnej technike, vaše zuby budú chrániť po obrúsení zuba provizórne fazety, ktoré budú len dočasné. Keramické fazety sú skutočne tenké a ich predná plocha má hrúbku od 0,5 mm až 0,8 mm. S takouto modernou zubnou technikou môže byť váš úsmev dokonalý už za pár dní.

Neodkladajte návštevu stomatológa a nebojte sa, prekonajte svoj strach a doprajte si úsmev, po akom túžite. V HAPPYDENT s.r.o. vám ponúknu profesionálne služby, vďaka ktorým už viac nemusíte mať strach zo zubného lekára. Úsmev ako nikdy predtým si môžete dopriať aj vy, investujte do svojho zdravia.