Interiérový dizajn nechajte na odborníkov

561

Túžite po útulnom domove, reprezentatívnych komerčných priestoroch alebo vkusnej kancelárii bez kompromisov, ktorá vdýchne vašej spoločnosti punc noblesy? Nechajte si poradiť od tých najpovolanejších. V interiérovom štúdiu dokážu priestor vyladiť doslova „od hlavy až po päty“.

Viac ako dvadsať rokov skúseností – to je Ambiente. Dizajnové štúdio s tradíciou na poli bytového dizajnu ponúka komplexné služby, vďaka ktorým budete pri zariaďovaní interiéru odbremenení od akýchkoľvek povinností spojených s premenou súčasného interiéru na nový priestor, ktorý vás bude baviť.

V Ambiente sa snúbi exkluzivita návrhov s prvotriednymi materiálmi – toto spojenie symbolizuje dokonalú harmóniu v priestore. Renomované interiérové štúdio s prvotriednymi službami ponúka exkluzívny značkový nábytok, unikátne doplnky i luxusné textílie. Svoje nenahraditeľné miesto tu zastávajú koberce či záclony a závesy, ktoré by nemali chýbať v žiadnom štýlovom priestore. Ambiente ponúka aj tieniace systémy a značkové tapety od prvotriednych dodávateľov svetovej kvality – obľúbené štúdio stavilo najmä na dizajnérske mená.

O čo všetko sa Ambiente postará?

Špičkoví odborníci zmenia váš priestor tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne, vdýchnu mu neopakovateľnú atmosféru. Stačí vám len nápad a idea, ako by vo finále mal priestor vyzerať, prípadne akým štýlom by mal smerovať. Doprajte si vďaka Ambiente komplexný servis, vďaka ktorému nemusíte kvôli tapetám, kobercom, svietidlám, závesom či dizajnovému nábytku chodiť po rôznych obchodoch.

Všetko si môžete vybrať na jednom mieste a docieliť tak perfektný výsledok. Interiéroví dizajnéri Ambiente správnym výberom doplnkov a nábytku docielia to, čo sa bežnému laikovi bez skúseností podarí len málokedy. Stačí, ak si s tímom Ambiente vyberiete nábytok, tapety, záclony, závesy či iné textílie, ktoré sa do daného priestoru najviac hodia. Po obhliadke interiéru pre vás vypracujú koncept, vizualizáciu a „mood board“ pre dokonalú predstavu.

Navrhnú, objednajú, zrealizujú

Profesionáli v Ambiente urobia všetko za vás – na mieru vášmu novému interiéru. Okrem výberu dekoračných prvkov alebo nábytku sa postarajú a o montáž a dekorovanie jednotlivých doplnkov, prípadne tapetovanie či kladenie kobercov. A aby toho nebolo málo, dizajnéri radi a ochotne poradia aj pri výbere takých podstatných detailov, akými sú vankúše, prikrývky a posteľná bielizeň.

V sortimente Ambiente totiž okrem exkluzívnych textílií a nábytku nájdete aj značkové predložky do kúpeľní, uteráky, milovníkov dekorácií potešia aj luxusné prestierania a vázy alebo darčekové boxy pre náročných.