K ratanovému nábytku si zaobstarajte štýlové a užitočné doplnky

663

Máte v záhrade bazén? K bazénom a celkovo k leňošeniu pod holým nebom patria záhradné lehátka. Ideálne je, ak má lehátko polohovateľnú vrchnú časť a mäkkú podušku pre dosiahnutie dokonalého pohodlia. Ak nemáte dostatok priestoru, lehátka môžete umiestniť aj na balkón či terasu. Pre ľudí s bolesťami chrbtice bude ideálne ergonomické lehátko, ktoré sa dá nastaviť až do siedmich polôh.

Keď už je reč o priestore – nie každý má doma priestrannú záhradu, ktorá ponúka veľa možností. Ak je vaša záhradka stiesnená a máte pocit, že je neusporiadaná a pôsobí chaoticky a preplnene, prinášame vám tip, ako to napraviť. Riešením môžu byť úložné boxy. Využite ich na maximum a v záhrade konečne dosiahnete vytúžený poriadok.

Užitočné a zároveň estetické boxy

Ak máte v záhrade ratanový nábytok, držte sa tohto štýlu a zaobstarajte si úložné boxy, ktoré ponúka e-shop s ratanovým nábytkom Ratanea.sk. Boxy budú určite ladiť s ostatnými kusmi nábytku, pretože sú dostupné v neutrálnych farbách ako je čierna, hnedá či sivá.  Využiť ich môžete na uskladnenie vankúšov, podušiek a diek či záhradných vianočných alebo halloweenskych dekorácií, ktoré momentálne nepoužívate.

Okrem úložného priestoru majú aj iné využitia, o ktorých ste možno nevedeli. V prípade, že nemáte dostatok miesta pre návštevu, úložné boxy poslúžia aj ako extra priestor na sedenie, prípadne na ne môžete položiť podnos s občerstvením a nahradia chýbajúci konferenčný stolík.

dostupné v rôznych veľkostiach a keďže ide o umelý ratan, sú maximálne odolné a nenáročné na údržbu. Dajte si však pozor na to, aby boli počas daždivého počasia skryté pod strechou, pretože každý box má inú hustotu pletenia, čiže by ich obsah mohol navlhnúť alebo zmoknúť.