Užite si koniec leta s lahodnými zdravými BIO brezovými nápojmi

313

Aj keď je polovica augusta za nami, stále máme horúce počasie, počas ktorého je nutné dodržiavať pravidelný pitný režim. Nie je nutné vypiť päť litrov vody, ale pri zvýšenom potení by to  malo byť určite okolo 1,5 – 2 l. Nemusíte však piť iba čistú vodu, ktorá môže pôsobiť jednotvárne a stroho.

Čo tak obmeniť chuť tým, že si zaobstaráte BIO Brezovku nápoje a bylinné čaje, ktoré môžete nechať vychladiť a osviežiť sa nimi kedykoľvek cez deň.

Brezové nápoje v niekoľkých variantoch

Vynikajúcu chuť majú nápoje BIO Brezovka, ktoré nájdete v predajni so zdravými potravinami na adrese potraviny arax.cz. Brezová miazga v BIO kvalite je chutným nápojom, ktorý vás príjemne osvieži a dodá vášmu telu celý rad minerálnych látok. Zvoliť môžete BIO Brezovku neochutenú, s príchuťou zázvor a limetka, populárna je príchuť šípok, na prečistenie tela a predovšetkým krvi je vhodné popíjať BIO Brezovku žihľava. Pokiaľ máte radi osladené nápoje, potom môžete siahnuť po BIO Brezovke osladenej. Čo sa týka objemov, nápoje sú balené v pohároch s objemom 300 ml alebo 1 l.

Čaje, ktoré vám zachutia aj pohladia na duši

Bylinné čaje sú medzi ľuďmi veľmi obľúbené. Môžu mať veľa chutí, ale predovšetkým majú rôzne účinky na naše telo. Napríklad tymianový čaj vám pomôže pri kašli a bolesti krku, zlepšuje dýchanie, podporuje trávenie, znižuje nadúvanie a priaznivo pôsobí pri hnačke. Tiež posilňuje imunitu a kardiovaskulárny systém. Ničí baktérie, plesne, parazity, pôsobia protizápalovo. Tiež zlepšuje zdravie úst a pôsobí proti zlému dychu.

BIO tymianový čaj, BIO oreganový čaj, BIO mätový čaj, BIO ziziphora čaj a mnohé iné kúpite práve v Potravinách Arax.

Príďte  si nakúpiť  nielen zdravé nápoje a čaje, ale aj cereálie, múky, korenie, strukoviny, semolinové cestoviny a ďalšie. Kvalitou aj cenou budete príjemne potešení.