Máte doma poľovníka? Potešte ho darčekom, ktorý ho zaručene nadchne

399

Mnoho žien, ktoré majú doma poľovníka, skôr či neskôr nevie, čo svojmu milému kúpiť k narodeninám, Vianociam alebo inej životnej udalosti. Zo začiatku máme množstvo námetov na darčeky, ktoré sa týkajú práve poľovníctva. Neskôr prechádzame k darčekom klasickým, ktoré dostávajú páni, ktorí nepatria medzi poľovníkov. Prečo ale dávať darčeky, ktoré netešia toľko, ako darčeky zamerané na ich veľké hobby?

Kvalitné a dômyselné puškohľady

Skvelým darčekom, ktorý môžete pánom venovať, sú moderné puškohľady. Pokiaľ si rovnako ako väčšina žien vôbec nie ste isté tým, ktorý by váš muž rád, darujte mu vlastnoručne vyrobený darčekový poukaz, na ktorom bude uvedené, že je určený na kúpu puškohľadu, a vydajte sa s mužom do tej správnej predajne, kde si vyberie podľa svojho vkusu a potrieb. Počítajte však s tým, že puškohľad môže stáť aj 2 000 – 3 000 eur.

Teplé oblečenie a obuv

Nielen spoľahlivé vzduchovky a ďalšie zbrane môžu používať poľovníci. Aby sa im zbraň dobre nosila, je dobré, aby mali správne poľovnícke oblečenie. To sa týka aj obuvi, ktorá hoci bude pevná, vodeodolná a členková, bude pre mužov príjemná a pohodlná.

K obľúbenému oblečeniu nielen poľovníkov patrí pohodlná a hrejivá funkčná mikina a košeľa, funkčné tričko, teplá a nepremokavá bunda, ktorá bezpečne ochráni aj pred vetrom. Chýbať nesmú ani pevné nohavice, vesta, čiapka alebo dokonca aj dlhší plášť, ktorý je skvelý pri nepriaznivom počasí, keď poľovníka zastihne dážď.

Na webových stránkach dynax.sk môžete vyberať z veľkej palety puškohľadov, ale tiež z bohatej ponuky oblečenia. Nielen čo sa týka prevedenia a materiálov, ale aj veľkostí a značiek. Pozrite sa na uvedené webové stránky a vyberte vášmu mužovi darček, s ktorým bude zaručene spokojný. Kúpiť mu ho môžete sama, alebo choďte na e-shop či do predajne spoločne.