Využite umelé kvety a rastliny na dotvorenie vášho interiéru aj exteriéru

521

Už sa vám stalo, že ste prišli k niekomu na návštevu a v obývačke ste sa nemohli vynadívať na krásne, zdravé, bohato kvitnúce kvety? Alebo na kvetináče plné zdravých, pekných a bohato kvitnúcich begónií alebo muškátov, hoci bolo vonku dlhodobo sychravo, zamračene, chladno? Kedykoľvek a kdekoľvek môžete umiestniť umelé kvety a rastliny. Stačí len myslieť na to, kedy dané kvety kvitnú a podľa toho ich obmeniť.

Izbové rastliny veľké aj malé

Na webových stránkach florum-shop.sk nájdete mnoho druhov umelých kvetov a rastlín. Vybrať si môžete umelé izbové rastliny malé aj veľké, ale i visiace a girlandy.

Z menších izbových rastlín je veľmi žiadaný napr. umelý kvet ruža puget v ružovom prevedení s výškou 50 cm. Stojí necelých 15 EUR, a bude vám krásne zdobiť príbytok alebo kanceláriu. Ktokoľvek vás príde navštíviť, bude obdivovať nádhernú kyticu a myslieť si, že ste ju od niekoho dostali.

Obľúbená je aj umelá rastlina begonie v kvetináči s výškou 20 cm v žltom prevedení.

Neprehliadnuteľné veľké umelé izbové rastliny

Pokiaľ vás lákajú umelé izbové rastliny veľké, spojiť môžete pekné s užitočným. Za akčnú cenu je teraz k dispozícii umelá rastlina CALATHEA s výškou 60 cm alebo umelá rastlina CALATHEA FASCIATA s výškou 70 cm. Obe kúpite so zľavou 10% z pôvodnej ceny.

Rozžiariť priestor vám pomôžu kvitnúce umelé rastliny. Ak máte radi hortenzie, stavte na umelú rastlinu hortenzie DELUXE v modrej alebo krémovej farbe. Zaujímavá a kúzelná je tiež kvitnúca umelá rastlina MEDINELLA DELUXE. Umiestniť ich môžete nielen do interiéru, ale aj na terasu, balkón, do altánku, ale do zimnej záhrady.

Prezrite si kompletnú ponuku na florum-shop.sk a doprajte si krásnu zelenú alebo kvitnúcu domácnosť či firmu bez toho, aby ste museli zeleň polievať, hnojiť a inak sa o ňu starať.