Ekologicky na štyroch kolesách vďaka akumulátorovým štvorkolkám

373

Radi si urobíte výlet na štyroch kolesách, prejdete sa nenáročným terénom, vyvetráte hlavu pri príjemnej jazde krajinou? Pokiaľ vás trápi spotreba benzínu alebo nafty, ich vysoká cena aj vplyv na životné prostredie, už nemusí. Stačí kúpiť si akumulátorovú štvorkolku. Tie v skvelej kvalite za prijateľné ceny ponúka výrobca HECHT. Kúpiť môžete ako štvorkolky pre dospelých, tak aj pre väčšie deti, a spoločne si urobiť ohromnú radosť aj nájsť spôsob, ako spolu tráviť voľný čas. Otcovia so synmi budú nadšení.

Vyberte si kvalitný a dostatočne výkonný model

K veľmi prepracovaným a kvalitným patrí akumulátorová štvorkolka HECHT 56150, ktorú môžete zvoliť v troch farebných prevedeniach. Má redukciu, 5x batériu 12 V, automatické radenie, prepína sa len v režimoch vpred a vzad. Výhodou sú veľké kolesá, uvítate určite aj moderný veľký LED displej s informáciami o rýchlosti, stave nabitia i možnosťou nastavenia farby displeja. Nechýbajú LED odbočovacie svetlá s prerušovačom, viacstupňové nastavenie tuhosti tlmičov, aretácia brzdy pre stav „zabrzdené“, terénne pneu, 2“ ťažné zariadenie pre pripojenie vozíka. Jazda je úplne tichá, môžete jazdiť takmer kdekoľvek.

Štvorkolka ide rýchlosťou až 40 km/h, nosnosť je 120 kg. Dojazd má až 42 km na jedno nabitie, pričom pri rýchlosti 22 km/hod a váhe vodiča 70 km je doba dojazdu 31 km. Dojazd ovplyvňuje rýchlosť, váha vodiča, ale aj štýl jazdy, ďalšia záťaž alebo stav pneumatík a terén. O pohon sa postará výkonný 1200 W elektromotor, ktorý je napájaný z akumulátora s napätím 60 V s kapacitou 20 Ah. Doba nabíjania je 8 – 10 hodín.

Zvoliť môžete akumulátorovú štvorkolku HECHT 56150 v čiernom prevedení modrými, červenými alebo army detailmi.

Pozrite sa na kompletnú ponuku akumulátorových, ale aj motorových štvorkoliek na hecht.sk. Nechýba k nim bohaté príslušenstvo, vďaka ktorému si vychutnáte každú jazdu.