Jesenné leňošenie na najkrajšom mieste

237

Kratšie dni, náročný začiatok školského roka a jesenná únava sú dôvodom naplánovať si v nasledujúcich týždňoch poriadny odpočinok a načerpať novú energiu, aby ste vydržali až do Vianoc a do konca roka. Ak hľadáte výnimočné miesto s naozaj kráľovským servisom, zvoľte päťhviezdičkový luxusný zámocký hotel Chateau Herálec. Svoje telo môžete prehriať a uvoľniť v nádhernom wellness, nohy pretiahnete pri prechádzkach farebne sfarbeným zámockým parkom a energiu vám určite dodá aj skvelá miestna kuchyňa.

Na čo sa môžete tešiť?

Je len na vás, ako dlho zostanete, ale rozhodne stoja za zváženie aspoň dve noci, aby váš pobyt nebol príliš uponáhľaný. Poriadny pobyt na zámku si totiž musíte dosýta užiť a využiť všetky ponúkané služby. Pre hostí tu preto pripravili špeciálny balíček s príznačným názvom „Jesenné leňošenie“. Zahŕňa spomínané dve noci a prípadnú tretiu noc s tridsať percentnou zľavou. Dospelí sa môžu tešiť na welcome drink, dámy dostanú navyše ružu na privítanie. V cene je tiež rezervácia úžasnej vírivky vo veži na pol hodiny iba pre vás a samozrejme neobmedzený vstup do vyhláseného Wellness & Spa, ktoré ako prvé v Česku vzniklo pod hlavičkou luxusnej francúzskej kozmetiky L’Occitane.

Ak máte chuť na dlhšiu prechádzku, môžete si zadarmo zapožičať nordic walking paličky alebo bicykle a vydať sa po niektorej z pripravených trás, vďaka čomu si užijete jesennú farebnú krajinu Vysočiny a radosť z prirodzeného pohybu. Zapožičať si tiež môžete zámocký kabriolet Mercedes, do ktorého vám v kuchyni nachystajú piknikový kôš plný starostlivo vybraných dobrôt. Táto ponuka platí však iba do konca októbra, potom ide zámocký strieborný krásavec s otvorenou strechou odpočívať až do jari.

Tešiť sa tiež môžete na zdravé a lokálne raňajky, pri ktorých sa môžete dlho zdržať a poriadne sa porozprávať. Miestnou špecialitou je potom zámocké pillow menu, každý si tak môže vybrať vankúš vyložene na mieru a skvele sa vyspať aj v novom prostredí.

Prečo si vybrať ubytovanie na zámku?

Každý občas rád vyskúša niečo nové a netradičné a tým môže byť aj ubytovanie na zámku, ktorého história siaha až do neuveriteľného 13. storočia. Priestory ale prešli veľmi vydarenou rekonštrukciou, takže dnes zámok ponúka devätnásť úžasných priestranných izieb a luxusné spoločné priestory. Všetko spĺňa všetky moderné požiadavky, zároveň si ale interiér aj exteriér zachoval unikátny genius loci, ktorý inde nenájdete. Obrovskou výhodou je aj poloha uprostred nádhernej prírody Vysočiny, anglický park v okolí z 18. storočia a v neposlednom rade veľmi priateľský personál dotvárajúci celkový dojem z pobytu.