Hľadáte obuv, v ktorej sa budete cítiť pohodlne, a pritom bude pôsobiť reprezentatívne?

433

Pokiaľ nejdeme práve na obchodnú schôdzku alebo svadbu, je fajn môcť si obuť topánky, ktoré budú vyzerať úplne dokonale, a pritom budú pohodlné aj pre celodenné nosenie. Nejde ale o klasické tenisky, ako by vás mohlo napadnúť. Reč je o type obuvi, ktorá je obľúbená pre svoju eleganciu, ľahkosť aj pohodlie. O mokasínach.

Každá žena by mala mať mokasíny

Máte mokasíny späté s pánmi? I ženy je nosia v hojnom počte. Celosvetovo sa tešia pestrofarebné dámske mokasíny veľkej obľube. Kúpiť si ich môžete z kvalitnej kože so zaujímavými detailmi, dôraz býva kladený aj na podrážku, ktorá môže byť extravagantná, ale aj elegantná s polcentimetrovým podpätkom. Práve teraz sú trendy mokasíny s výrazným zdobením. IN budete napr. s veľkou mašľou cez nárt, alebo keď bude obuv mať zlatú reťaz, obdĺžnikovú sponu, ale aj so šnurovanie.

Vôbec najžiadanejšie sú mokasíny čierne, tmavo modré a hnedé. Pokiaľ si kúpite biele mokasíny, budú sa vám skvele kombinovať k akémukoľvek oblečeniu. Máte radi ružovú, žltú, alebo napríklad limetkovo zelenú? Kúpte si mokasíny vo svojej najobľúbenejšej farbe. Váš outfit oživia, doplnia, urobia vás neprehliadnuteľnými.

Elegantné dámske šľapky

Nazúvaky môžu byť nielen športové, domáce, ale aj krásne elegantné. Elegantné dámske šľapky čierne so zlatou sponou, reťazou, ale aj s prešívaním, vám bude každá žena závidieť.

Veľmi pekne vyzerajú aj šľapky, ktoré majú veľkú mašľu z materiálu, ktorý tvorí šľapku. Aktuálne sú na e-shope topankaren.sk mnohé šľapky v zľave. Úspora môže byť aj 40% z pôvodnej ceny a viac.

Za pár týždňov začneme odkladať nielen bundy a kabáty, ale aj zimné alebo jarné topánky, a nahradíme ich práve mokasínami, šľapkami, sandálmi a ďalšími ľahkými, priedušnými topánkami. Kúpte si ich už teraz za skvelé ceny, a buďte pripravení na teplé počasie.