Poznáte trojkulmu alebo iónizačný fén? Rýchlo a ľahko vytvoria krásne účesy

379

Mnohé ženy majú v šuplíku uložené malé elektrospotrebiče, s ktorými sa často snažia svoje vlasy skultúrniť a vytvoriť z nich slušivý účes. Bohužiaľ často ide o pomocníkov, ktorí majú neblahý vplyv na kvalitu vlasov a práca s nimi je zdĺhavá, nepohodlná. Nič z toho vás nečaká, keď si kúpite drobné, kvalitné a dômyselne navrhnuté spotrebiče na dokonalý vzhľad vašich vlasov. Ponúka ich Freylish.sk a spokojní budete ako s kvalitou, tak s cenou.

Kvalitný iónizačný fén je základ

Či už máte vlasy krátke, polodlhé alebo dlhé, nemal by vám doma chýbať dostatočne výkonný fén. Zaručene spokojní budete, keď si kúpite iónizačný fén Freylish, ktorý vďaka iónovej technológii produkuje záporne nabité ióny. Tie rozkladajú kladne nabité ióny prítomné vo vode, a tak bránia ich vsakovaniu do vlasov a ich krepovateniu. Vlasy vysušia rýchlejšie pri nižšej teplote. Freylish fén taktiež rozdeľuje teplo jemným a rovnomerným spôsobom, čím bráni poškodeniu vlasov koncentrovaným zahrievaním a sušením. Ľahký dizajn je zárukou úpravy vlasov bez bolesti rúk.

Prajete si mať nadýchané vlny či fúkanú?

Freylish.sk ponúka aj dômyselne riešenú kulmu, s ktorou vytvoríte nádherné a prirodzene pôsobiace vlny, ako od mora. Konkrétne vaše vlasy zvlní trojkulma 32 MM. Pracuje rýchlo a zvládne ju použiť každý. Stačí nechať ju nahriať, otvoriť, vložiť dovnútra prameň vlasov, zavrieť a po 3 – 5 minútach vlasy uvoľniť.

O bezpečie vlasov je postarané vďaka keramickému povrchu výhrevného telesa. Šírenie tepla je rovnomerné a konzistentné, takže nehrozí ich poškodenie alebo spálenie.

Ak máte radi fúkanú, alebo si vlny tvoríte cez guľatú kefu s pomocou fénu, budete doslova nadšené z toho, ako funguje teplovzdušná kefa. Za polovicu času s ňou docielite účesu, ktorý vám normálne trvá dlho. Navyše flexibilné štetiny vlasy krásne rozčešú, nespôsobujú ich zamotanie do kefy.

Všetky produkty môžete na Freylish.sk kúpiť práve teraz za výhodné ceny. A keď si kúpite komplet troch pomocníkov, úspora bude ešte výraznejšia.