Ako upratovať? Flexibilne a inteligentne. S novými tyčovými vysávačmi Hisense

245

Technologická spoločnosť Hisense začína na našom trhu predávať aj malé domáce spotrebiče. Práve teraz sa do predaja dostáva úplne nový rad tyčových inteligentných vysávačov Hisense Hi-Move IV na suché vysávanie, mopovanie a detailné ručné vysávanie, ktoré vďaka svojej jedinečnej konštrukcii vyčistia každý kút a povrch. Ide o bezdrôtové vysávače typu „3 v 1“ s výkonným motorom na hornej strane a cyklónovou technológiou vysávania, ako aj s jedinečnou flexibilnou trubicou a sacou hadicou a bohatým príslušenstvom. Vďaka výkonným Li-Ion batériám dokážu pracovať až hodinu: dosť na to, aby ste upratali celý byt. Hisense HVC6464A stojí 299 EUR.

Ľahký „3 v 1“ bez kábla

Ak vás už nebaví, že sa vám pod nohami zamotáva kábel a počas upratovania ho musíte niekoľkokrát pripájať, existuje jednoduché riešenie: bezdrôtový tyčový vysávač, ideálne s motorom na hornej strane. Je ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje, napríklad pri vysávaní schodov alebo odstraňovaní prachu a pavučín vo výške.

Hisense HVC6464A je tyčový vysávač s výkonným bezkefovým motorom a účinnou cyklónovou technológiou sania. Vďaka bohatému príslušenstvu a špeciálnej konštrukcii je určený na suché vysávanie tvrdých podláh a kobercov, mopovanie, vysávanie v ťažko prístupných miestach pod nábytkom a vo výškach. Po vybratí hlavnej jednotky slúži ako malý ručný vysávač.

„Namiesto vrecka má nádobu, v ktorej sa zhromažďujú nečistoty a ktorú možno ľahko vyprázdniť a opláchnuť vodou. Preto nehrozí zníženie výkonu, ktoré sprevádza naplnené vrecká v bežných vysávačoch. Okrem toho nie je potrebné kupovať nové vrecká a nevzniká ani zbytočný odpad,“ hovorí Rok Omladič, odborník na domáce spotrebiče Hisense.

Inovatívny dizajn a nevídaná flexibilita

Nový vysávač Hisense sa naozaj ľahko ovláda. Ťažisko je vyvážené, ovládacie prvky sú na dosah ruky, vysávač je veľmi ľahký. Na vysávanie tvrdých podláh je k dispozícii hubica s vlastným motorom a LED osvetlením s mäkkými štetinami, na vysávanie kobercov zas špeciálna rotačná kefa, ktorá sa vkladá do rovnakej hubice. Kĺb hubice má hladký chod, ľahko sa otáča a prispôsobuje sa pohybu.

Je tu však aj niečo veľmi špeciálne. Vďaka skladacej trubici vysávača a flexibilnej hadici sa ľahko dostanete aj pod pohovku alebo do výšky a povysávate prach v knižnici a na nábytku. K dispozícii sú vám špeciálne nástavce: štrbinová, mäkká kefa na nábytok alebo špeciálna kefa na čalúnenie s vlastným motorom. Nástavce možno použiť aj na ručný vysávač. Bez problémov tak môžete povysávať matrace a sedadlá v aute.

Dlhá výdrž, pohodlná obsluha

„Kvalitné Li-Ion batérie zaručujú dlhý výkon, vysávač vydrží na jedno nabitie pracovať až jednu hodinu a aj pri polovičnej kapacite batérie bude stále poskytovať rovnaký výkon. Prehľadný LED displej vás bude informovať o nastaveniach, stave batérie, ale aj o upchatej hadici alebo plnej nádobe na nečistoty, čo vysávaču dodáva rozmer inteligentného spotrebiča a nie je bežným vybavením v kategórii tyčových vysávačov,“ uzatvára Rok Omladič.

Vysávač môžete parkovať a nabíjať v stojane umiestnenom na stene v blízkosti zásuvky alebo môžete vybrať batériovú jednotku a nabíjať ju samostatne. Nabitie na plnú kapacitu trvá 4 – 6 hodín. Tyč vysávača je skladacia, takže vysávač môžete po upratovaní schovať do skrine alebo komory, kde bude potrebovať minimum miesta. Odporúčaná cena je 299 EUR.

sk.hisense.com