Kvalitné kompatibilné tonery vám ušetria veľa peňazí za tlač

461

Ak patríte k spoločnostiam alebo domácnostiam, kde je tlač na dennom poriadku, určite vás zaujíma, kde sa dá kúpiť veľké množstvo tovaru pre tlač vo výbornej kvalite za priaznivú cenu. Nízke náklady na tlač vám môžu priniesť mesačne veľmi vysoké úspory, najmä keď tlačíte faktúry, dodacie listy, cenové ponuky, alebo napríklad niekoľkostránkové prezentácie či iné dokumenty. Kvalitným obchodom, kde určite kúpite tonery a náplne, ktoré hľadáte, nájdete na printmania.sk.

Jednoduché vyhľadávanie a ľahká orientácia v e-shope

Aj keď je ponuka e-shopu printmania.sk veľmi obšírna, vyhľadávanie je úplne jednoduché. Pokiaľ potrebujete napr. populárne náplne do tlačiarní HP, stačí, aby ste do vyhľadávacích polí hore na webovej stránke uviedli značku tlačiarne, teda HP a jej presný typ. Potom už stačí iba kliknúť na butón „Vyhľadať náplne“ a pozrieť sa na prehľad vami hľadaného tovaru.

Zakúpené náplne a tonery majú v e-shope overenú kvalitu a prebieha testovanie všetkých produktov. Tonery e-shopu sú tiež certifikované s označením ISO 9001 a 14001. Vďaka alternatívnym náplniam môžete ušetriť až 75% pôvodných nákladov na tlač.

To isté platí, ak potrebujete lacné náplne do tlačiarní Canon, Brother, Dell, IBM, Konica Minolta, Philips, Xerox, Kyocera, Lexmark a mnoho ďalších.

Prečo nakupovať na printmania.sk?

Niektoré e-shopy sú voči svojim zákazníkom viac alebo menej ústretové, a podľa toho sú ich zákazníci taktiež spokojní a vracajú sa pre ďalší nákup. V prípade printmania.sk budete nadmieru spokojní, pokiaľ nakúpite za viac ako 5 EUR. Získate totiž dopravu úplne zadarmo. Položky, ktoré sú na sklade, vám doručia do 24 hodín. Pri dokončení objednávky do 16 hodín v pracovný deň, bude váš balík odoslaný ešte v ten deň v prípade, že si vyberiete dopravu kuriérom GLS.

Pozrite sa na bohatú ponuku na printmania.sk a začnite na tlači šetriť čo najskôr.