Chcete mentolové cigarety? Vyrobte si ich s pukacími guľôčkami s príchuťou mentol

505

Veľa vyznávačov fajčenia, a to nielen tých pravidelných, ale aj nepravidelných, tzv. sviatočných, mala rada mentlové cigarety. Mali svoje kúzlo, dá sa povedať, že voňali, ponúkali možnosť iného fajčenia, než toho klasického, kedy dochádza ku fajčeniu tabaku bez príchute. Ľudia sú ale dômyselní, a tak sa na trhu objavili pukacie guľôčky. S nimi si počas chvíľky môžete vyrobiť cigarety s príchuťou, na ktorú máte práve chuť.

Zoznámte sa s pukacími guľôčkami

Pukacie guľôčky sú 100% VEGAN a stali sa rýchlo hitom v mnohých krajinách sveta. Ľudia ich majú radi pre ich rozmanitosť, ľahkú manipuláciu, cenovú dostupnosť a predovšetkým kvôli zmene, ktorú vďaka príchutiam na fajčenie prinesú.

Pukacie guľôčky sa hodia pre všetky typy cigariet, HETTS aj slim. A ako to celé funguje? Jednoducho do vami zakúpených klasických cigariet aplikujete vždy jednu guľôčku. Stačí, keď do filtra urobíte dierku, a to buď šikovným, patentovaným aplikátorom MR.B alebo Insider, ktoré na eshop.puknito.sk nájdete, rovnako ako pukacie guľôčky. Aplikovať ich možno ale aj len s pomocou klasického špicatého špáradla. Celý proces vám zaberie pár sekúnd.

Príchute, ktoré vás zaujmú

Nielen obľúbené mentolové guľôčky do filtra sú k dostaniu na eshop.puknito.sk. Nájdete tu aj príchuť liči, čučoriedka, jablko, jahoda, melón, tropický mix, cola a iné. Skvelé je aj balenie, ktoré obsahuje mix všetkých guľôčiek, a tak ochutnáte celú ponuku a nabudúce si vyberiete tie, ktoré vás najviac zaujali.

Fajčíte radi iné ako klasické cigarety? Vyskúšajte Vape, CBD a moderné e-shisha varianty, ktoré na Puknito! tiež nájdete.

Pozrite sa na kompletnú ponuku a vyberte si. Alebo venujte k Vianociam darčekové balenie MR.Blast XL či darčekové balenie Boomie. Darujete originálny darček a urobíte určite radosť.