Doprajte deťom kostým obľúbeného hrdinu, zvieratka alebo profesie

364

Urobiť deťom radosť je ľahké, ak ich počúvate, hráte sa s nimi a viete, čo ich baví, zaujíma, a čo by radi. Väčšinou je to však tak, že dievčatká milujú princezné, mačiatka, lienky, včielky, víly a podobne. Chalani sú zase radi Spidermanom, Batmanom, Hulkom, policajtom, hasičom, opravárom alebo napríklad smetiarom. Pokiaľ im kúpite kostým obľúbenej postavy, môžete si byť istí, že sa s ním budú hrať dlhé hodiny.

Populárne a obľúbené kostýmy pre deti

Bezpochyby sú jednými z najvyhľadávanejších rozprávkové detské kostýmy. Pre dievčatko napr. FROZEN kostým – šaty pre Annu alebo Elzu. Poteší predovšetkým dievčatká vo veku 3 – 6 rokov. Z rozprávok sú aj kostýmy Snehulienka alebo Červená čiapočka. Chlapcov potešíte napr. kostýmom kostlivca, gladiátora, hasiča s prilbou alebo napríklad indiána.

Náradie pre každého správneho chlapca

Chlapcom by nemalo chýbať ani kvalitné detské náradie, s ktorým budú môcť pomáhať otcovi pri opravách, alebo si zariadiť vlastnú dielňu. Kúpiť totiž môžete aj náradie s ponkom, detská dielňa alebo garáž bude ako skutočná. Skvelé sú aj opasky s náradím, kufríkmi alebo sady. Náradie môže byť z plastu aj iných materiálov, jako je drevo. U malých detí je ale potrebné byť obozretní, s kladivkom by mohli všeličo rozbiť, zvlášť keď sa do práce poriadne oprú.

Dievčatká a hra na domácnosť

Aj dievčatá sa rady hrajú na mamičky alebo napríklad služobné. Budú veľmi rady, keď im venujete svietiacu a naparujúcu žehličku, vysávač, mikrovlnnú rúru, mixér, alebo kuchynský robot. Vôbec naj je však celá detská kuchynka spolu s riadom.

Pozrite sa na hrackarstvo.eu a vyberte deťom kostýmy a hračky, ktoré ich budú skutočne baviť. Sú tu aj hračky na von, do vody, pre najmenších, vláčiky, interaktívne hračky, edukatívne hračky, figurky, zvieratká a mnohé ďalšie.