Prenosné nožnicové stany môžu byť skvelým prístreškom aj pre vašu párty na záhrade

448

Záhradné párty a rôzne oslavy sa postupne rozbehli v plnom prúde a v niektorých situáciách ľudia kvôli protipandemickým opatreniam nemali ani na výber, svadbu či oslavu si namiesto v reštaurácii museli urobiť doma na záhrade. Pre všetky takéto príležitosti je vhodné využiť väčšie stany, ktoré poskytnú prístrešok, pod ktorý sa môžete schovať, usadiť či zatancovať si pod ním.

Nožnicové stany sú dnes ideálnym riešením pre všetkých milovníkov záhradných osláv. Ich montáž zvládne takmer úplne každý a nepotrebuje k tomu ani zdĺhavé návody či ročnú prax. Jediné čo vám na postavenie stanu bude stačiť je len zdravý rozum. Ak sa obávate, že vám na deň D trochu poprší a nebude po celý čas svietiť slniečko, nožnicový stan má nepremokavú plachtu ako prístrešok, pod ktorý sa môžete schovať a nemusíte sa báť, že zmoknete. Nezávislú energiu dodá elektrocentrála, ktorá môže stáť aj na daždi.

Aké sú ďalšie možnosti využitia nožnicových stanov?

Nemusí sa nutne jednať o oslavu, aby ste takýto stan potrebovali. Skvelo vám poslúži aj ako predajný stánok napríklad na trhovisku alebo ako prístrešok nad auto, keď sa budete obávať silného dažďa čí padajúcich krúp, ktoré by vám mohli poškodiť lak. Vďaka širokej ponuke rôznych rozmerov a veľkostí stanu si môžete vybrať ten vhodný pre vás, napríklad väčšie rozmery si môžete zvoliť aj pre svoju promoakciu, stačí si naplánovať umiestnenie a celkovo vašu víziu, ako by to malo vyzerať.

Dôležitá je pevná konštrukcia

Využiť môžete napríklad aj záhradný pavilón, ktorý je ľahko prenosný a jeden deň si ho môžete dať ku bazénu, iný zase ako tieň pri lavičkách. Ukryje vás pred silným slnkom aj pred dažďom. Pevná oceľová alebo hliníková konštrukcia je dôležitá, nemusíte sa obávať, že vám stan odfúkne alebo že sa nejako poškodí pri prenose či montáži.