Hľadáte spoľahlivé záhradné náradie alebo hnojivá? Vieme, kde výhodne nakúpite

274

Mať záhradu pre mnohých z nás znamená nielen relax a pohodu, ale aj prácu, vďaka ktorej zberáme úrodu, ktorá nám robí radosť. Či už pri práci na záhrade aktívne odpočívate a túto činnosť si väčšinu roka užívate, alebo je pre vás starostlivosť o zeleň aj záhony skôr povinnosťou, v každom prípade vám pomôže mať kvalitné záhradné náradie, s ktorým ide všetko lepšie.

Vyberte si správny druh hrablí

Nie sú hrable, ako hrable. To vie každý skúsený majiteľ záhrady alebo záhonov či poľa. Iný druh hrablí potrebujeme na vyhrabávanie suchého lístia, iným sa nám bude skvele upravovať záhon po tom, čo do neho zapravíme vlastné alebo kúpené hnojivá, aby nám pôda budúci rok dala opäť krásnu zeleninu a ovocie.

Na neskorú jesennú úpravu hliny na poli či záhrade môžete s dôverou použiť Hrable na hlinu ľahké white 1019608 Fiskars, ktoré kúpite na gaho.sk. Už značka Fiskars je zárukou, že kupujete tovar, ktorý vám ušetrí ruky od pľuzgierov, chrbát od záťaže, paže od únavy po zdvíhanie ťažkých hrablí. Práce s nimi, aj keď budú trvať dlhšiu dobu, vám budú pripadať ľahšie a pohodlnejšie.

Na lístie sú skvelé moderné „vejárovité“ hrable. Majú väčší záber, rýchlo poupratujete väčšiu plochu, ich pomoc veľmi oceníte. Takým je napr. model Hrable na lístie ľahké ergonomic XL 1000660 Fiskars z rovnakého e-shopu. Síce si za ne priplatíte, ale investície skutočne nebudete ľutovať. Čo treba venovať vašej pani alebo mužovi ako vianočný darček „navyše“?

Náradie na zimu

Chýbať vám s blížiacou sa snehovou nádielkou nesmie zimné náradie. Reč je o lopatách, odhŕňačoch snehu, škrabkách… Aj to na gaho.sk nájdete za výborné ceny vo vysokej kvalite.

Spoznajte bližšie gaho.sk. Kúpite tu mnohé vybavenie nielen na záhradu, či už ide o vybavenie, postreky a hnojivá, starosť o trávnik alebo pestovanie, ale aj do domu či pre chovateľstvo. S kvalitou, cenou aj prístupom obchodu budete určite spokojní.