Každý stôl môže byť originálom vďaka ručne vyrábaným stolovým podnožiam

497

Mať doma originálny obraz, luster, obrus alebo napríklad sošku, ktorú vyrobilo vaše dieťa v krúžku keramiky, je veľmi vzácne. Originál je zárukou, že neprídete k susedom alebo známym na návštevu a neuvidíte to isté v bledo modrom u nich na poličke. Aj stoly môžu byť originálom. Docielite to s ručne vyrobenými stolovými podnožami a originálnou vrchnou doskou.

Oceľové podnože pre službu na mnoho rokov

Je výborné, keď nám originálny predmet vydrží na dlho bez toho, aby sme sa oň museli báť alebo naň brať zvláštny ohľad. Zaujímavé stolové nohy a podnože ručnej výroby sú zhotovené z jaklovej ocele s kompletnou predprípravou na montáž vrchnej dosky. Kovová konštrukcia je navrhnutá s dôrazom na maximálnu pevnosť pri vysokej záťaži. Samotný povrch stolovej nohy môže mať viac podôb. Vzhľadovo môže priznávať surovú oceľ bez povrchovej úpravy, alebo si môžete vybrať niektorú z farebných úprav, a to čiernu, bielu, zlatú a chrómovú.

Aký tvar môžu mať stolové podnože

Variánt je pomerne veľa a možno vás niektoré typy prekvapia. Voliť môžete konštrukcie konferenčných stolíkov, stolové nohy hairpin, stolové nohy v tvare lichobežníka, v tvare písmena „U“, písmena „X“ a písmena „Y“. Poslednou kategóriou je „ostatné“, kde nájdete veľmi zaujímavé a netradičné podnože.

Cena, ktorú si môžete dovoliť zaplatiť

Možno budete prekvapení priaznivou cenou, za ktorú si môžete stolové nohy a podnože kúpiť. Keď sa zamyslíte, že ide o ručne vyrábané a originálne kusy nábytku, je cena skutočne výborná. Navyše množstvo stolových nôh i podnoží je v akcii, čo vám tovar príjemne zlacní.

Nezostáva nič iné, než sa pozrieť na webové stránky steelbro.sk a vybrať si stolové nohy, ktoré budú úplne podľa vašich predstáv. Uvidíte, že sa budú páčiť všetkým, kto ich uvidí, či už to bude vaša rodina alebo návšteva.