Krásny vzhľad a spokojný život aj vo vyššom veku získate s pomocou výnimočných rastlín

522

Či už sme bohatí alebo chudobní, vek nikto z nás neoklame. Skôr či neskôr sa starnutie prejaví na každom z nás, a my svojim zodpovedným prístupom k zdraviu môžeme docieliť toho, že sa nám bude aj s pribúdajúcim vekom dobre dariť, a budeme vyzerať vitálne, rovnako ako sa vitálne budeme cítiť. Ktoré bylinky je dobré využiť, keď prekročíme 30 rokov alebo štyridsiatku?

Doslova kúzelný Kotvičník zemný

100% prírodný extrakt z kotvičníka zemného je dôležitý pre mužov aj ženy po 40. roku života. Vyhľadávaný Kotvičník zemný je jednoročná rastlina so žltými kvetmi, ktorá blahodárne pôsobí na vitalitu organizmu, a využívali ju za týmto účelom v Číne už v 4. storočí n. l. Žiadaný bol aj indiánskymi kmeňmi pre jeho močopudné, protizápalové a antiseptické účinky.

U mužov zvyšuje objem svalovej hmoty na úkor tuku, zmierňuje vnútorné napätie, obnovuje životnú vitalitu a elán. U žien zvyšuje hladinu hormónu estradiolu, zmierňuje negatívne klimakterické príznaky, potláča nespavosť, napätie, návaly tepla, zmeny nálad a podráždenie. Tiež pomáha pri redukcii telesného tuku.

Preukázané boli účinky na zvýšenie libida, sexuálnej chuti a potencie už po 30 dňoch pravidelného užívania, zvyšuje pohyblivosť spermií, zlepšuje funkciu pohlavnej a močovej sústavy, rast svalovej hmoty, zlepšuje výkonnosť organizmu…

Sila ukrytá v Retinole

Stále viac ľudí objavuje aj účinný Retinol, ktorý je vhodné začať dopĺňať po prekročení 30. roku života. Retinol alebo tiež vitamín A, je typ retinoidu zo skupiny retinoidov, kde patrí aj kyselina retinová, retinylpalmitát a retinaldehyd. Pomáhajú pri liečbe akné, majú silné anti-age vlastnosti, veľmi dobre slúžia pri zmiernení hlbších vrások.

Nakupujzdravo.sk ponúka Retinol Sérum s vitamínmi C, E, F, ktoré obnovuje textúru pleti a viditeľne ju omladzuje. Zlepšuje vzhľad jemných rýh a vrások, pomáha redukovať pigmentové škvrny.