Čas dovolenky môžete stráviť v kúzelnom horskom hoteli v Nízkych Tatrách

562

Ste milovníci hôr, zelených kopcov, lúk, skál a všetkého, čo je späté s prírodou? Máte radi šumenie stromov, spev vtákov, šumenie vody v potokoch alebo zvuky nočnej krajiny? Ak chcete tento rok podporiť slovenských hoteliérov a zostať na Slovensku, zavítajte do Nízkych Tatier a ich presláveného horského hotela s názvom Björnson.

Horský hotel, ktorý vás v mnohom prekvapí

V Nízkych Tatrách môžete nájsť známy horský hotel Björnson. Presnejšie sa nachádza v Demänovskej doline, kde sa môžete stretnúť s jedinečným horským prostredím. Jeho história siaha až do roku 1952, kedy bola chata postavená a prvýkrát ponúkla ubytovanie hosťom.

V srdci Národného parku Nízke Tatry môžete počas letných mesiacov prejsť mnohými turistickými chodníkmi, kochať sa výhľadom z tatranských vrchov, v zime zase lyžovať. Teraz v lete môžete vyskúšať mnohé zaujímavosti v okolí hotela Björnson Jasná, kultúrne pamiatky, osviežiť sa…

Tento ubytovací komplex vo svojom areáli ukrýva nielen horský hotel Björnson Jasná, ale aj ďalšie ubytovanie. Ide o apartmánový dom Villa s nadštandardným vybavením, Hostel, ktorý ocenia všetci mladí a aktívni ľudia alebo najnovšie zaujímavé a dizajnovo podarené chatky Björnson Tree Houses.

Stravovanie v krásnej reštaurácii a pohoda na terase

K dispozícii vám bude aj útulná reštaurácia Jasná, kde si môžete vybrať mnohé špeciality, tradičné jedlá aj bohatý výber kvalitných vín a lahodných nápojov. Všetko, čo si objednáte, si vychutnáte na hotelovej terase, kde vás čaká nádherný pohľad na panorámu celých Nízkych Tatier. Navštíviť ju budete môcť denne od 10:00 do 22:00 hod. Čo tak sledovať tu západ slnka aj hviezdy pri jasnej oblohe? Ubytovaní hostia majú v hotelovej reštaurácii zľavu vo výške 10%. Prejsť si môžete virtuálnu prehliadku.

Viac informácií nájdete na bjornsonka.sk.