Kvalitná treková obuv zo Slovenska prekvapí precíznym spracovaním aj cenou

490

Ste patrioti, radi podporujete našu krajinu a slovenských výrobcov celkovo? Zároveň milujete hory, lesy, lúky, vonku ste ako doma a veľmi často obúvajú trekové topánky? Tak to spozornite. Slovenská firma BOSP ponúka funkčné a vzhľadovo podarené turistické topánky pre mužov aj ženy. Na výrobu obuvi je skutočne špecialistom, stačí sa pozrieť na obsiahlu ponuku topánok nielen pre bežných užívateľov.

Aby vás nohy neboleli, neoziabali a výlet ste si užili

Každý, kto mal niekedy nepadnúce topánky, vie, ako veľmi z nich dokážu bolieť nohy a ako dlho sa potom hoja. To sa vám s obuvou od BOSP nestane. Stačí vedieť, ako dlhé máte chodidlo, a topánky si môžete smelo objednať. Pri všetkých je navyše možné si ich raz bezplatne vymeniť, keby vám predsa len „nesedeli“. Ale späť k topánkam.

Treková obuv pre ženy aj mužov má svoje špecifiká. Je vyrobená zo špeciálnych materiálov, a to ako čo sa týka podrážky, tak časti priehlavkovej aj členkovej. Tak napríklad model Tactical Camo získal od užívateľov 100% hodnotenie. Uvítajú ju ženy aj muži, ktorí majú radi vojenský štýl oblečenia i obuvi. Dokonalé maskovanie, ideálne do rôznych vonkajších podmienok, technológia GORE-TEX, vysoká flexibilita, stielka s tlmením nárazov, antistatická, antibakteriálna, prateľná, zvýšená ochrana členku … To je len čiastočný výpočet jeho vlastností, pre ktoré ho ľudia majú radi.

Väčšia klasika je potom model Caledon Pro Grizzly. Dokonalý dizajn poteší mužov aj ženy. Hodí sa na celoročné nosenie do rôzneho terénu. Voskovaná useň, paropriepustnosť, hydrofóbne vlastnosti, podšívka s membránou GORE-TEX, stielka DryMemory, antibakteriálna, anatomická, podošva VIBRAM a PU medzipodrážka … Pozrite sa na recenzie a nebudete váhať.

Vyberte si svoje nové topánky a verte BOSPu, že vaše nohy obuje vo všetkých ohľadoch na výbornú.