Objavte krásne a moderné nábytkové vešiaky a úchytky

312

Tiež si vyberáte novú kuchyňu, obývaciu stenu alebo napríklad stenu do predsiene, a aby sa dal nábytok úplne vyrobiť a používať, je nutné k nemu vybrať aj nábytkové kovanie? To môže mať mnoho podôb a štýlov. Nejde len o tvary, ale aj o lesklé a matné prevedenie, kombináciu materiálov pri jednom kuse kovania, netradičné úchyty a vešiaky a podobne. Veľmi veľkú ponuku nájdete na webových stránkach fpinterier.sk.

Rôznorodé nábytkové vešiaky

Veľmi mnoho podôb majú v e-shope fpinterier.sk moderné nábytkové vešiaky. Ak máte interiér zariadený vo vidieckom štýle, mohol by sa vám páčiť vešiak Oasi v starozlatom prevedení. Naopak moderný dom alebo byt uvíta napríklad vešiak Pera v prevedení čiernom matnom, alebo eloxovaný hliník či brúsený nikel.

V prípade, že chcete úplne jednoduchý model a chcete tiež minúť čo najmenej financií, zvoľte napr. vešiak Unico v zlatej lesklej farbe, v prevedení matný nikel, alebo lesklý chróm.

Nové skrine, skrinky, komody

Na nové, ale aj staré skrine a ďalší podobný nábytok, môžete na fpinterier.sk kúpiť kvalitné úchytky. Aj tie môžu mať mnoho podôb. Ich vzhľad môže byť elegantný, vidiecky, zdobený, strohý, môžu potvrdiť nórsky štýl alebo napríklad štýl provencie.

Veľmi obľúbené sú kovové madlá, ale aj hliníkové úchytkové profily alebo netradičné a kúzelné úchytky SWAROVSKI. Pre deti do detskej izby, ale aj napríklad do domčeka von, kde im umiestňujete stolček so šuplíkom a skrinkou, môžete zvoliť detské úchytky. Svoje veľké uplatnenie majú aj trendy hliníkové úchytkové profily GL alebo zapustené madlá. Ďalším variantom sú potom dverové madlá.

Pozrite sa na kompletnú ponuku nábytkového kovania, či už ide o nábytkové závesy, výklopné mechanizmy, zásuvkové systémy, posuvné systémy a mnohé iné na fpinterier.sk. Určite si vyberiete to, čo potrebujete.