Ubytujte sa v Púchove pohodlne a lacno počas dovolenky aj služobnej cesty

277

Cestovanie neodmysliteľne patrí k životu mnohých z nás. Rodiny s deťmi, mladé zamilované páry i relax hľadajúce páry seniorov rok čo rok navštevujú mnohé mestá Slovenska. Ak sa v rámci dovolenky, služobnej cesty alebo napríklad kvôli návšteve rodiny obzeráte po útulnom, príjemnom a kvalitnom ubytovaní v Púchove, s dôverou navštívte SISI Pension.

Na noc, dve aj celý týždeň

SISI Pension víta všetkých svojich hostí, či už je ich pobyt krátky alebo sa radí k tým dlhším. Všetkým záujemcom ponúka nielen kvalitné ubytovanie Púchov, ale očakávať môžete aj skvelý prístup personálu a výbornú kuchyňu, ktorá nadchne našincov i hostí zo zahraničia.

Kapacita SISI Pensionu je úctyhodných 91 lôžok, na svoje si prídu jednotlivci, firmy, ale aj tí, ktorí plánujú svadbu a potrebujú ubytovať veľký počet svadobčanov.

Ubytovanie zabezpečia napr. apartmány so samostatnými lôžkami vhodné pre rodiny s deťmi aj mladých návštevníkov, ktorí navštívili Púchov kvôli práci alebo známym. Plánujete romantický pobyt? Tak to si určite zarezervujte DELUXE apartmán, kde nájdete maximálny komfort pre páry, novomanželov, aj náročných podnikateľov a podobne.

Zvoliť si môžete ubytovanie v jednolôžkovej, dvojlôžkovej, troj alebo štvorlôžkovej izbe, príp. v dvojlôžkovom štúdiu, dvojlôžkovom štúdiu DELUXE, trojlôžkovom štúdiu DELUXE alebo trojlôžkovom apartmáne. Vždy vám bude k dispozícii vlastné sociálne zariadenie.

K ďalšiemu vybaveniu patrí TV, kuchynská linka, chladnička, jedálenský stolík so stoličkami. V cene ubytovania je Wi-Fi aj parkovanie priamo pri pensióne, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Ochutnajte výborné jedlá

V areáli SISI Pensionu je reštaurácia SISI Metropolis s veľmi šikovným šéfkuchárom. Ochutnať budete môcť mnohé obľúbené jedlá, medzi ktoré patrí aj slovenská klasika v mnohých podobách. Možno tu usporiadať aj stretnutia, oslavy, svadby, plesy alebo stužkovacie večierky.

Viac informácií nájdete na penzionsisi.sk.