Vyberte si správnu klimatizáciu do bytu. Poradíme ako na to!

1883

Pomocník menom klimatizácia sa stal našim každodenným spoločníkom v našich príbytkoch najmä v letných, horúcich mesiacoch. Obyvatelia panelákov si už bez neho ani nevedia predstaviť horúce leto. Práve klíma je našim verným pomocníkom, no dokáže narobiť aj veľké škody. Musíte preto dbať na jej správny výber. Poradíme vám ako na to!

Mobilná alebo montovaná?

V dnešnej dobe máte na výber z rôznych druhov a značiek. Rozhodovať sa môžete tiež pre mobilnú, alebo montovanú klimatizáciu. Mobilné klimatizácie si môžete zakúpiť v mnohých kamenných predajniach či cez internet. Využívajú ich najmä ľudia, ktorí nemôžu využívať montovanú klimatizáciu, pretože bývajú v historických budovách, kde sa takéto moderné výdobytky jednoducho montovať nesmú! Ich výhodou je jednoduché uskladnenie počas zimných mesiacov. Naopak montované klimatizácie do bytu sú o niečo drahšie, no o dosť výkonnejšie. Veľkým plus môže byť tiež aj to, že nemusíte neustále riešiť ich umiestnenie. Má svoje stále miesto, ktoré jej určíte na začiatku. Cenovo je síce o niečo drahšia, no jej výkonnosť určite stojí za to, preto ak máte možnosť umiestniť si do vášho domova montovanú klimatizáciu, nemali by ste ani na chvíľu váhať. Je to určite jednoduchšia, výkonnejšia a mnohokrát aj zdravšia voľba.

Kde hľadať dobrú klimatizáciu?

Eco3Energy ponúka široký výber klimatizácii vhodných do bytov, rodinných domov, ale aj kancelárii, obchodných priestorov a reštaurácii. Ich snahou je ponúknuť produkty, ktoré nielen že spríjemnia život, ale aj ušetria investičné a prevádzkové náklady a zároveň chránia životné prostredie. Všetky nimi ponúkané výrobky sú vyrábané tak, aby spĺňali najprísnejšie kritéria kvality, bezpečnosti a životnosti. Práve u nich si môžete vybrať zo širokej ponuky vysokokvalitných nástenných, kazetových alebo parapetných klimatizácii od renomovaných výrobcov ako Panasonic, Midea, Mitsubishi alebo Samsung. Spoločnosť Eco3Energy vám okrem predaja klimatizácii zabezpečí profesionálne poradenstvo, obhliadku na mieste inštalácie, odbornú montáž klimatizácii, pravidelnú údržbu, čistenie klimatizácii, záručný a po záručný servis na všetky klimatizácie, ktoré si u nichzakúpite. Oni vám vašu klimatizáciu dodajú, prinesú priamo na miesto inštalácie, a aj vám ju nainštalujú.

Je teda už len na vás akú klimatizáciu si vyberiete. Myslite však na to, že sa stane vašim každodenným spolubývajúcim, ktorý vám dokáže spríjemniť aj chvíle neúnosných letných horúčav.