Vydajte sa do Piešťan a užite si príjemný wellness pobyt

428

Krásne a preslávené kúpeľné mesto Piešťany láka každoročne k návšteve mnoho turistov nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, Poľska, Maďarska a iných krajín. Niet sa čomu diviť, že je o neho veľký záujem, ponúka totiž veľmi kvalitnú starostlivosť, služby a pýši sa nádherným prostredím, ktoré uvíta hosť v akomkoľvek veku. V Piešťanoch sa páči zamilovanému páru, manželom s malými deťmi, seniorom aj partii priateľov, ktorí chcú stráviť niekoľko dní spoločne.

Lákavé wellness pobyty

Pretože sa jedná o kúpeľné mesto, sú wellness pobyty Piešťany veľmi známe a výborne prepracované. Môžete si vybrať z mnohých pobytových balíčkov, ktoré sú tak rozmanité, že si ten správny nájde skutočne každý. Myslené je na ženy, rodiny, deti, seniorov, tých, ktorí hľadajú pobyt pre navodenie harmónie, reštart imunity, refresh pobyt alebo napríklad letný tábor pre deti.

Ubytovanie aj zameranie pobytu podľa vášho gusta

Zaujímavé a cenovo dostupné pobytové balíčky ponúka napr. obľúbený hotel Piešťany s názvom Hotel Park Piešťany. Na pobyt sa môžete vydať samy, ale tiež môžete niekomu darovať k narodeninám alebo Vianociam „Rekreačný poukaz“. Ubytovaní budete buď v dvojlôžkových izbách, apartmánoch, štúdiách alebo izbách pre imobilné osoby.

Novinkou medzi pobytmi je pobytový balíček „Nezabudnuteľná dámska jazda“, ktorý môžete . – absolvovať od 17. do 19. 6. 2022. Príde vás na 248 EUR za osobu na dve noci.

Pokiaľ máte deti, páčiť by sa vám mohol „Letný all inclusive PLANET FUN pre deti aj dospelých“. Bude k dispozícii od 1. 7. do 31. 8. 2022. Cena je od 299 EUR za osobu a jedno dieťa. Spomenúť môžeme ešte „Letný tábor pre DETI“. Aj ten bude k dispozícii od 1. 7. 2022 do 31. 8. 2022 a príde na 25 EUR za deň alebo 110 EUR za 5 dní.

Pozrite sa na stránky hotelpark.sk a uvidíte kompletnú ponuku pobytových balíčkov, fotografie izieb, priestory reštaurácie, baru, kaviarne a terasy a mnohé iné informácie, ktoré vás ako budúceho hosťa budú určite zaujímať.