Aké obrúčky si vybrať ak chcete, aby vám vydržali naozaj večne?

504

Ako najľahšie spoznať, či je žena vydatá? No predsa sa jej pozrite na prsty! Existuje predsa typickejší symbol manželského zväzku ako svadobné obrúčky? Symbolizujú večnú lásku, ktorú si dvaja ľudia pred oltárom sľubujú. A rovnako ako láska aj obrúčky by mali vydržať večne.

Myslíte si, že o pár rokov vám aj tak zhrubnú prsty a obrúčku nebudete nosiť? A čo ak áno?

 Pri výbere ideálnych svadobných obrúčok by ste to mala mať na zreteli. Áno, môžu vám, či vášmu manželovi časom zhrubnúť prsty a možno svoju obrúčku na prst už nenavlečiete na rozdiel od tých krásnych zlatých náušníc, ktoré ste mala počas svojho svadobného dňa, ktorých sa pochopiteľne zmeny na vašej postave netýkajú.

Avšak veľkosť prsteňa sa dá v prípade potreby upraviť, takže kľudne vás môže sprevádzať naozaj večne. To znamená, že sa vám pri takýchto dôležitých a významných šperkoch, akými svadobné obrúčky rozhodne sú, neoplatí šetriť na kvalite.

K tomu, aby vám obrúčky vydržali večne, pomôžu kvalitné služby aj vhodne zvolený dizajn

 Kvalitou však nemyslíme len to, koľko karátov má zlato, z ktorého sú vaše zlaté svadobné obrúčky vyrobené. Ide aj o kvalitu služieb, ktoré vám zlatníctvo ponúkne. Pravidelná údržba, počas prvých rokov kľudne bezplatná, je dobrým spôsobom, ako uchovať krásu vašich obrúčok dlhé roky.

Tak isto v prípade, že je na vašej obrúčke osadený diamant, príde vhod kľudne aj doživotná záruka na jeho vypadnutie. Pri kvalitných obrúčkach sa často nestáva, že by k vypadnutiu došlo, ale ak práve vy budete tou výnimkou, je dobré mať istotu, že vám pôvodný diamant bez problémov nahradia.

Dlhoročná trvácnosť však nie je len o kvalite, ale aj o nadčasovom dizajne. Módne trendy sa často menia a výnimkou nie sú ani svadobné obrúčky. Ak tú svoju plánujete nosiť už naozaj navždy a chcete, aby stále vyzerala „in“, zvoľte si obrúčky s jednoduchým minimalistickým dizajnom. Tými rozhodne nič nepokazíte dnes a určite nie ani o niekoľko rokov.