Každá spoločnosť by mala mať pre zákazníkov aj zamestnancov šálku kvalitnej kávy

426

Mnoho firiem dbá na to, aby na konci roka alebo pri nejakej výnimočnej príležitosti venovala svojim obchodným partnerom, zákazníkom alebo zamestnancom kvalitné reklamné predmety. Je to veľmi dobre, pretože práve darčekové reklamné predmety ich reprezentujú. Nepôsobí pochopiteľne dobre, keď venuje predmety, ktoré sa hneď pokazia, alebo nefungujú, ako majú. Rovnako tak by firmy mali mať k dispozícii aj kvalitnú kávu. Šálku ​​kávy, ktorá je lahodná a voňavá, si zapamätá drvivá väčšina tých, ktorí si kávu radi uvaria či objednajú.

Kde nakupovať kvalitnú kávu?

Kvalitná káva pre firmy je vám k dispozícii na Slovensku, od rodinnej spoločnosti EBENICA COFFEE. Zrnkovú aj mletú kávu tu nakupuje množstvo slovenských i medzinárodných spoločností. Výborná káva dokáže vašim zamestnancom, kolegom alebo obchodným partnerom nielen spríjemniť deň a dodať im energiu, ale taktiež ich povzbudiť k činnosti, ktorá je pre vašu firmu prospešná.

V Ebenica Coffee pražia len kvalitnú odrodovú kávu, ktorá je získavaná z fariem nachádzajúcich sa po celom svete. Ide o kávu čerstvo upraženú podľa prijatých objednávok, takže sa môžete vždy spoľahnúť na to, že dostanete kvalitnú čerstvú kávu. Kuriér vám ju doručí priamo do firmy najčastejšie do troch pracovných dní. Kávu môžete zaradiť aj medzi obľúbené firemné darčeky.

Využite kávový program Ebenica Coffee

Je mnoho dôvodov, prečo sa zaradiť do kávového programu pre firmy. Napríklad si budete môcť vybrať z bohatej ponuky odrodových singlových káv a blendov. Získate úvodnú degustáciu káv, ktoré Ebenica ponúka, prípadne degustačný balíček, pomoc s výberom vhodného kávovaru a zaškolenie zamestnancov, pravidelný profylaktický servis kávovarov, servis v prípade poruchy a náhradný kávovar počas servisu, cukor a dizajnové šálky na espresso alebo cappuccino, možnosť automatického pravidelného zasielania kávy, doručenie kávy zdarma pri objednávke nad 100 EUR.

Viac na ebenica.sk.