Vyberáme obraz do kuchyne, obývačky a detskej izby

410

Každá miestnosť v dome má inú funkciu, a tomu by sme mali prispôsobiť aj to, čím a ako budeme priestor dekorovať. V každom prípade, do každej izby sa hodia obrazy. Ide len o to vybrať vhodnú veľkosť a tému, ktorú budú prezentovať.

Obrazy do kuchyne

Obrazy na stenu kuchyne môžu byť veľmi rôznorodé. Ak máte kuchyňu v štýle Provance, môžete voliť obrázky s levanduľou, levanduľovými poľami. Ak máte kuchyňu drevenú vo vidieckom štýle, krásne bude pôsobiť obraz plný lúčneho kvetu alebo jedla uloženého na drevenej doske alebo na drevenom stole vonku.

Pretože v kuchyni pripravujeme jedlo, môžete voliť aj obrazy s ovocím, zeleninou, s rastúcim záhonom mrkvy alebo napríklad kvitnúcou tekvicou, ktorá už má aj zopár plodov. Spojíte krásu s užitečným, budete v kuchyni mať štýlovo to, čo tu varíte či inak upravujete na požívanie.

Obraz do obývačky

V obývacej izbe trávime veľkú časť času, a to ako my dospelí, tak aj deti. Preto je dôležité, aby sa v tejto miestnosti cítila dobre celá rodina. Veľmi pekne vyzerajú fototapety. Deti aj dospelí milujú papagáje. Čo napríklad fotoobraz s papagájmi ARA, ktorý môžete kúpiť od rozmeru 200 x 135 cm až po veľkosť 412 x 248 cm. Vašu obývaciu izbu farby papagájov doslova rozohrajú.

Krásne vyzerá aj fototapeta „Člny na jazere“, ktorá je plná zelenej farby, takže pôsobí upokojujúcim a príjemným dojmom aj v prípade, že ju umiestnite tak, aby ste na ňu videli z gauča, a budete sa na ňu pozerať kedykoľvek budete v obývačke.

Veselo do detskej izby

V detskej izbe najmä u malých detí voľte obrazy farebné, veselé, plné zvieratiek, postavičiek z rozprávok, ktoré vaše deti majú rady. Chlapcom doprajte obrázky s autami, motorkami, dievčatkám zase obrázky v pastelových farbách s princeznami a podobne.

Do izbičky môžete umiestniť aj detské sedacie vaky, ktoré pestrosť a hravosť podporia. Aj deti staršie budú nadšené z cool dizajnu, vaky navyše znamenajú pohodlie, voľnosť a moderné poňatie príjemného sedenia.