Kúpte si čalúnenú posteľ a spite konečne ako v bavlnke

301

Máte pocit, že sa vo vašej súčasnej posteli cítite príliš stiesnene? Alebo sa vám stáva, že sa často buchnete do postrannej dosky, rámu postele alebo vás tlačí pri čítaní čelo postele, aj keď máte za chrbtom vankúš? Vymeňte vašu dnešnú manželskú posteľ za čalúnenú. Budete sa cítiť úplne komfortne, pohodlne, budete obklopení na dotyk príjemným materiálom, o ktorý sa už nikdy nebúchnete a nebude vás chladiť.

Pre koho sú čalúnené postele vhodné?

Je vcelku jedno, či je tomu, kto na čalúnenej posteli spí 15 rokov, 30, 50 alebo napríklad 70. Je pohodlná pre každého z nich. Vďaka svojej jemnosti a príjemnosti sú obzvlášť obľúbené menšími deťmi. Aj ich rodičia vedia, že sa ani pri šantení ratolesti nebuchnú tak, ako sa môže stať napr. v prípade postele z masívu alebo s kovovou konštrukciou.

Moderné čalúnené postele vedia urobiť zo spálne romantické aj elegantné miesto, kde sa vám bude dokonale spať. V ponuke je množstvo modelov, z ktorých si vyberie každý. Či už chcete posteľ so svetlou poťahovou látkou, alebo sa vám páči skôr tmavá, určite si vyberiete.

Veľmi zaujímavé a neprehliadnuteľné sú čalúnené postele, ktoré majú časť rámu nepotiahnutý, teda z lamina a čelo postele je čalúnené. Keď k nim zvolíte v rovnakom duchu aj ďalší nábytok, budete mať spálňu v príjemnom prírodnom prevedení.

Matrac, ktorý vám bude na mieru

V každej posteli je však potrebné mať vyhovujúce matrace. Preto je ideálne, keď má každý z partnerov svoj matrac. Ten by mal byť vyberaný s ohľadom na výšku, váhu užívateľa, ale sú aj matrace a rošty, ktoré myslia i na polohu, v ktorej spiaci najčastejšie leží. Môžu potom mať extra oporu v oblasti krku, hlavy alebo ramien.

Kvalitné čalúnené postele, ale aj matrace, stoly a stoličky, kuchynské linky alebo napríklad skrine, nájdete na albero.sk. Pozrite sa a urobte zo svojej spálne oázu pokoja.